Leading Lady - Allround officemanagement
Leading Lady in the Picture
woensdag, 14 maart 2012 12:09
Leading Lady introduceert de Walking Workshop
op de Secretary Business Days 28 en 29 maart a.s. in Den Bosch
Een nieuwe manier van een secretaressebeurs bezoeken.
Op 28 en 29 maart 2012 worden de Secretary Business Days gehouden in het 1931 Congrescentrum Brabanthallen te 's-Hertogenbosch.
Op de secretaressebeurs presenteren diverse bedrijven zich aan de managementondersteuners om hen te informeren over nieuwe ontwikkelingen in het veelzijdige secretaressevak. Een beurs waarop secretariële professionals zich ook persoonlijk kunnen ontwikkelen via workshops en trainingen.
Leading Lady heeft in samenwerking met 2XPO de Walking Workshop geïntroduceerd voor de secretaresse die weinig tijd heeft maar wel het nut inziet van een bezoek aan de Secretary Business Days.
Op een gestructureerde en daardoor efficiënte manier loopt de secretaresse de beursvloer over met een hostess als gids. In plaats van stands alleen maar langs te lopen en bedrijven vluchtig te ontmoeten, leert de secretaresse tijdens de Walking Workhsop bedrijven op een geheel andere wijze kennen.
Hoe gaat het precies in zijn werk?
De secretaresse kiest vooraf uit één van de twee onderwerpen waarover zij meer informatie wilt.
Hoe organiseer ik een groot / speciaal / origineel / exclusief evenement? Haal het beste uit Het Nieuwe Werken (HNW).
Samen met een kleine groep vakgenoten bezoekt zij de juiste standhouders die hen meer vertellen over het gekozen onderwerp. Omdat de groep een opdracht mee krijgt is het gesprek met de standhouder geen éénrichtingsverkeer, maar ontstaat er een dialoog tussen de groep en het betreffende bedrijf. De voorbereiding op dit gesprek doe je met een secretaressecoach, de evaluatie achteraf ook.
De secretaresse wandelt dus niet in haar eentje over de beurs maar ze is met een groep secretaresses die net als zij geïnteresseerd is in het onderwerp ‘Hoe organiseer ik een groot / speciaal / origineel / exclusief evenement’ of ‘Haal het beste uit HNW’. Samen heb je meer vragen dus ook meer oplossingen!
Wat zijn de voordelen?
- Ze maakt kennis met interessante bedrijven die ze zelf misschien niet had aangesproken maar meer dan de moeite waard zijn. En doordat ze wordt rondgeleid door een hostess die de beursvloer goed kent ontdekt ze bedrijven die ze later – na de Walking Workshop – nogmaals wilt bezoeken.
- Tijdens de Walking Workshop leert de secretaresse andere beursbezoekers nader kennen, iets wat zelden gebeurt. Tijdens de Secretary Business Days komt zij dezelfde bezoekers ook elders weer tegen (tijdens andere activiteiten op de beurs). Dat bevordert een goede, vertrouwde en open sfeer.
- In een korte tijd groeit de secretaresse in haar persoonlijke ontwikkeling omdat ze leert van andere deelnemers in haar groep en ook van de secretaressecoach voor wie ze opdrachten uitvoert.
- Ze verrijkt haar kennis nog meer doordat de Walking Workshop wordt geëvalueerd met de andere groepen, die met hetzelfde of andere onderwerpen ook de Walking Workshop beleefden.
Aanmelden
In totaal duurt de Walking Workshop 1 uur en de groep is niet groter dan 10 deelnemers.
Secretaresse, laat je verrassen door deze nieuwe manier van een beurs bezoeken, ontmoet ongedwongen andere vakgenoten en werk tegelijkertijd aan je persoonlijke ontwikkeling!
Deelname is gratis. Lees meer over de Walking Workshop op de website van Leading Lady
Registreren als beursbezoeker is wel noodzakelijk via de website van SBD2012.
Noot voor de redactie
Sinds 1999 is Leading Lady, Ingrid Geul als zelfstandige actief in de secretaressebranche. Niet alleen in het coachen van de secretaresse maar ook als kritisch klankbord voor de ondernemer.
Op het gebied van het ontwikkelen en geven van trainingen om de secretaresse in haar vakgebied up to date te houden deelt Leading Lady haar ervaringen in de Secretaresse Groeidag, een initiatief dat Ingrid Geul startte in 2004. Een nieuw initiatief in 2012 is de Walking Workshop op de Secretary Business Days.
2XPO C.V. is een jointventure van Libéma en VNU Exhibition Europe. 2XPO C.V. is organisator van de Secretary Business Days.
